Galeria realizacji

4 stycznia 2015 roku odbyła się uroczysta Gala Finałowa Projektu Szlachetna Paczka w gminie Kórnik. Podczas gali podziękowano darczyńcom, sponsorom, wolontariuszom i wszystkim osobom, które wspierały działanie kórnickiego rejonu. Nie zabrakło niesamowitych historii i chwil pełnych wzruszeń, a całą uroczystość uświetnił koncert Pierwszej Poznańskiej Niesymfonicznej Orkiestry Ukulele. Wszystko to odbyło się pod wodzą Macieja Narożnego z Radia Eska, który poprowadził kórnicką galę.

Go Events Technika Estradowa dostarczyło na to wyjątkowe wydarzenie nagłośnienie, oświetlenie oraz multimedia a także zbudowało niewielką scenę. Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy nagłośnienia jego niewielka ilość wystarczyła, aby zapewnić odpowiednie pokrycie dźwiękiem i wyjątkowe emocje w trakcie koncertu Pierwszej Poznańskiej Niesymfonicznej Orkiestry Ukulele. Za multimedia odpowiedzialny był projektor o mocy ponad 6000 ansi a inteligente oświetlenie wraz z umieszczonym na trybunach followspotem nadało gali ekskluzywny charatker.

Jako Go Events Technika Estradowa jesteśmy dumni z bycia partnerem projektu Szlachenta Paczka w województwie Wielkopolskim.

Wejdź do gry z GoEvents

Poszuj smak farby i doznaj niezapomnianych emocji w gronie znajomych. Nasza firma gwarantuje bezpieczną zabawę oraz pełną obsługę techniczną.